Menu

Kontaktid

Üldinfo

GSM: +372 58188565
E-post: info@sakret.ee

Aadress: Mäo küla, Paide vald, Järvamaa 72751

Müük:

Tellimuste esitamine: tellimused@sakret.ee
Müügiinfo: info@sakret.ee

Müügisekretär 

Jaanika Toome
GSM: +372 58188565
E-post: jaanika.toome@sakret.ee

Tootesüsteemide spetsialist

Rene Vinkler
GSM: +372 55606588
E-post: rene.vinkler@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Tallinnas ja Harjumaal:

Elin Jakobson
GSM: +372 5245668
E-post: elin.jakobson@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Pärnumaal, Lõuna- ja Kesk-Eestis, M-Tec pumpade konsultant:

Andrei Pommer
GSM: +372 55530369
E-post: andrei.pommer@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Ida- ja Lääne-Virumaal ning Jõgevamaal:

Ardi Vildak
GSM: +372 506 1745
E-post: ardi.vildak@sakret.ee

Müügijuht, turundus:

Andres Aadumäe
GSM: +372 5202086
E-post: andres.aadumae@sakret.ee

Tegevjuht/juhatuse liige:

Kaspars Pacevics
GSM: +372 5555 1562
E-post: kaspars.pacevics@sakret.ee

Logistika:

Heli Bank

E-post: Heli.Bank@sakret.ee
Tel: +372 6667230
GSM: +372 55551564

Raamatupidamine:

Üld
E-post: raamatupidamine@sakret.ee

Eleri Vesterova
E-post: eleri.vesterova@sakret.ee

Svetlana Kohk
E-post: sveta.kohk@sakret.ee

Personalijuht

Signe Flink
E-post: signe.flink@sakret.ee

Back to Top