Menu

Kontaktid

Üldinfo

E-post: info@sakret.ee

Aadress: Mäo küla, Paide linn, Järvamaa 72751, Eesti

Müük:

Tellimuste esitamine: tellimused@sakret.ee
Müügiinfo: info@sakret.ee

Müügisekretär: 

Jaanika Toome
GSM: +372 58188565
E-post: jaanika.toome@sakret.ee

Müügiassistent:

Jelena Tsimbota
GSM: +372 559 636 58
E-post: jelena.tsimbota@sakret.ee

Müügiosakonna juht:

Vadim Post
GSM: ++372 54 544 722
E-post: vadim.post@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Tallinnas ja Harjumaal:

Artur Bõstrov
GSM: +372 5208716
E-post: artur.bostrov@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Kesk-Eestis, Lääne-Eestis ja saartel:

Andrei Pommer
GSM: +372 55530369
E-post: andrei.pommer@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Lõuna- ja Ida-Eestis:

Vjatšeslav Bõstrov
GSM: +372 55614270
E-post: vjatseslav.bostrov@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Ida- ja Lääne-Virumaal:

Ardi Vildak
GSM: +372 506 1745
E-post: ardi.vildak@sakret.ee

Tootejuht:

Rene Vinkler
GSM: +372 55606588
E-post: rene.vinkler@sakret.ee

Tegevjuht/juhatuse liige, turundus:

Kaspars Pacevics
GSM: +372 5555 1562
E-post: kaspars.pacevics@sakret.ee

Logistika:

Heli Bank

E-post: Heli.Bank@sakret.ee
GSM: +372 55551564

Raamatupidamine:

Üldmeil
E-post: raamatupidamine@sakret.ee

Raamatupidajad:

Signe Flink
E-post: signe.flink@sakret.ee
GSM: +372 578 620 57

Svetlana Kohk
E-post: sveta.kohk@sakret.ee

Back to Top