Menu

Kontaktid

Üldinfo

E-post: info(at)sakret.ee

Aadress: Mäo küla, Paide linn, Järvamaa 72751

Müük:

Tellimuste esitamine: tellimused(at)sakret.ee
Müügiinfo: info@sakret.ee

Müügisekretär 

Jaanika Toome
GSM: +372 58188565
E-post: jaanika.toome@sakret.ee

Müügiosakonna juht

Vadim Post
GSM: ++372 54 544 722
E-post: vadim.post@sakret.ee

Tootesüsteemide spetsialist

Rene Vinkler
GSM: +372 55606588
E-post: rene.vinkler@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Tallinnas, Harju- ja Läänemaal:

Andrei Pommer
GSM: +372 55530369
E-post: andrei.pommer@sakret.ee

Piirkondlik müügijuht Pärnumaal, Lõuna- ja Kesk-Eestis:

Vjatseslav Bostrov
GSM: +372 55614270
E-post: vjatseslav.bostrov@sakret.ee

Krohvipumpade konsultant, põranda- ja plaatimismaterjalide paigaldusspetsialist:

Mait Kohk
GSM: +372 55579752
E-post: mait.kohk@sakret.ee

Müügijuht:

Ardi Vildak
GSM: +372 506 1745
E-post: ardi.vildak@sakret.ee

Tegevjuht/juhatuse liige, turundus:

Kaspars Pacevics
GSM: +372 5555 1562
E-post: kaspars.pacevics@sakret.ee

Logistika:

Heli Bank

E-post: Heli.Bank@sakret.ee
Tel: +372 6667230
GSM: +372 55551564

Raamatupidamine:

Üld
E-post: raamatupidamine@sakret.ee

Signe Flink
E-post: signe.flink@sakret.ee

Svetlana Kohk
E-post: sveta.kohk@sakret.ee

Back to Top